תקנון ומידע למתחרים

שנת 2019

רקדניות ורקדנים, מאמנות ומאמנים,

 

חברותיי וחבריי, זו השנה החמישית (!) בה אנו מביאים אליכם את ההפקה המשמעותית והמרגשת - תחרות גביע ישראל בריקודים לטיניים ILDC, ושנה חמישית בה אתם מביאים לבמה ים של כשרון, אנרגיות וקסם לטיני בו כולכם התברכתם. אין סיפוק גדול יותר מלראות את הענף שלנו גדל ומתפתח, את הכישרונות הישראלים עולים ברמה המקצועית כל שנה ביחס לשנים קודמות ואת השם העולמי שישראל רוכשת לעצמה בזכות גדולה ולא בחסד. הזכות היא שלכם. מבקש בראש ובראשונה להודות לכם על שיתוף הפעולה שיוצר לנו חוויות משותפות כל שנה מחדש, והשנה - אתם הולכים להתרגש אף יותר מתמיד עם שינויים, שדרוגים והפתעות שבדרכן השנה גם לתחרות הלאומית שלנו בישראל וגם לתחרות הבינלאומית - היא גביע העולם!

שני שינויים שכבר לפניכם - לאורך השנה האחרונה השקענו משאבים רבים בפיתוח מערכת רישום חדשה ומשוכללת, וכמו כן בחרנו להעביר את התחרות לאמצע השבוע ולהפיק אירוע ערב נוצץ כפי שטרם עשינו בעבר.

גביע העולם גם הוא חוגג יום הולדת מיוחדת השנה - יום הולדת 10(!) ובשנה האחרונה הארגון העולמי עבר שינויים רבים הן בהיבט הארגוני-ניהולי והן בהיבט המקצועי וכאמור גם בשינוי יעד הטיסה שלנו השנה - מפלורידה לקולומביה! שינויים אלו רובם ככולם עתידים להיטיב עם הפעילות התחרותית עבור כלל מדינות העולם בכלל ועבור הקהילה התחרותית שלנו בישראל בפרט.

תחרות גביע ישראל בריקודים לטיניים לשנת 2019 תיערך גם השנה בהיכל התרבות פתח תקווה ביום רביעי 6 בנובמבר, ולראשונה כאמור תופק כאירוע אחה"צ-ערב. לוחות זמנים מדויקים עבורכם המתחרים ועבור קהל הצופים הרחב, יעודכנו בעמוד הפייסבוק הרשמי: ILDC - Israel Latin Dance Cup כמו עוד עדכונים חשובים נוספים באופן שוטף עד למועד התחרות ולאחריה, לכן אנא היו אחראיים והתעדכנו בשוטף.

חשוב שתדעו כי הקרן לקידום ספורט הריקודים הלטיניים בישראל ILDF ממשיכה את פעילותה ביצירת תשתית רחבה ומשמעותית שתסייע מאוד לספורטאים בפרט ולענף שלנו בכלל לגדול, ובקרוב צפו לחדשות מעניינות אודות פרויקטים חדשים אותם תוביל הקרן. בימים אלה אנו פועלים להקדמת קבלת האישור להכרה לצרכי מס (סעיף 46א' לחוק העמותות) ועוקבים בדריכות אחר ההקלות בחקיקה בנושא אישור ניהול תקין לעמותות שקבלתו תסייע לקרן רבות בפעילותה השוטפת.

אם כן, לפניכם התקנון המאפשר מידע וחוקים לתחרות וחוזה ההשתתפות למתחרה וכן עודכן עבורכם מסמך תדרוך לו"ז ונהלים ליום התחרות. עיניכם הרואות - מספר שינויים כחלק מהדרך החדשה של הארגון. רקדנים ומאמנים - אנא קראו בעיון גם את התקנון וגם את חוזה ההשתתפות - שניהם בלינק בתחתית העמוד בשני כפתורים שונים.  מוזמנים כבכל שנה להישאר מחוברים כאן באתר ולעמוד הפייסבוק ולחשבון האינסטגרם החדש שלנו - בהם יועברו עדכונים שוטפים והודעות חשובות אודות אירוע התחרות:

 

עמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/ISRAELATINCUP/

חשבון האינסטגרם:  https://www.instagram.com/israelatincup/

נתראה על הבמה המרגשת מכל !

שלכם,

אבי ניניו, מפיק התחרות

מייסד ויו"ר ארגון גביע ישראל ILDC

ראש המשלחת הישראלית לאירועי גביע העולם

שאלות? שילחו כאן ומבטיחים להשיב בהקדם!

  • Facebook Social Icon
  • Instagram

© All rights reserved to Emily Productions L.T.D 2016

בנית האתר LEVIZDESIGN